| BellaRagazza007 a întrebat:

Neata happy deci lume buna, musika misto house, hip hop, sau dnb? preferabil pe trilulilu, ca acolo " mua" ( laughing ) poate sa descarce. merciii mult. preferabil musika 2010. ca? nu de pe timpu lu bunikutzaaa. laughing ok mercii din nou. pup all! grazie mille! p. s scuze de categorie kiss kiss

Răspuns Câştigător
| Bubu_5492 a răspuns:

The quemists- dem na like me
sub focus -rock it ( radio edit )
drumsound &bassline smith -cold turkey
MCD feat Myesha and the ragga twins -Alright (benny page digital sound boy)
astea's toate dnb. ti -am dat numele si le cauti tu, daca nu le gasesti imi lasi un id si ti le trimit eu.

2 răspunsuri:
| nutzbreaker a răspuns:

Esti proasta si nu stii gramatica laughing. Ce-ar fi daca toata lvmea ar skrie ca tine raised eyebrows? Ar fii misto nuh?winking

| enamel a răspuns:

Scrie romanesteraised eyebrows