| constanta45 a întrebat:

Neata!
Imi place de un baiat. Dupa felul in care se comporta, si lui ii place de mine, dar inca nu a declarat nimic. Cum trebuie sa ma comport astfel incat sa-si dea seama ca imi doresc o relatie cu el?
Merci!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai bine i spui direct in fata dar nu rapid asa frumos, rational, ce planuri are in viata, daca isi doreste o relatie etc apoi i spui ca si tu ai vrea o relatie si apoi i spui ca vfrei cu el

| NimeniSiAtat a răspuns:

Vorbiti, povestiti, intalniti-va si treptat va fi evident pentru ambele parti

| AlexandraCris a răspuns:

Bună! Dacă zici că şi lui îi place de tine, când te mai invită la un suc în oraş, spune-i că de ceva vreme ai început să îl placi. Suceşte-ţi părul pe degete, muşcă-te de buze, chestii de genu' laughing). Şi vezi cum reacţionează.

| DaFuqDuck a răspuns:

Incearca sa fii draguta cu el, si sa vezi ce-si doreste el! happy