| iriiinaaa a întrebat:

Neata TPU :* aseara am cumparat un samsung omnia HD si are meniu in lb engleza. e din alta tara... e cam dificil dar l.am inteles aproape. am o intrebare de ce atunci cand il pun pe silentios tot se aude cand suna si cand primesc mesaj?straight face si unde intru sa dezactivez chestia aia. cand imi da cineva nr ocupat sau nu raspunde apeleaza din nou. si nu vreau. multumesc mult :* fundita love struck

3 răspunsuri:
| dani_3310 a răspuns:

Uita-te la profiluri

| mispis a răspuns:

Incearca la profiluri, dai la silentios de exemplu si ar trebui sa ai asa:activare, personalizare, dezactivara parca si dai la personalizare.De acolo ar trebui sa te descurci:*.

| selenayouu a răspuns:

Incearca sa intri in profil si sa dezactivezi si din volumul de apelanti si de mesagerie,,, la a doua intrebare dai la apeluri obtiuni si trebuie sa scrie (apelare automata) si ea e activata si u trebuie sa o dezactivezi ceva de genu parca era bft