| Bonca_Liana_2000 a întrebat:

Hei,scz de categorie. telefonul Samsung Galaxy S5 Blue nu i se aude deloc soneria când sună cineva chiar dacă nu este pe silențios, așa a fost de când l-am cumpărat, adică de o săptămână, chestia asta mă enervează foarte tare și nu găsesc nimic care sa mă ajute pe internet. Dau funda primului răspuns daca răspunsul e folositor și mă ajuta sa îmi rezolv problema. ☺☺

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu mergi cu el la garantie? Poate are o problema telefonul.

| draguta12tha a răspuns:

Mi s-a intamplat veva de genu si mie dar era dat foarte incet nu chiar pe silentios dar ai putea intra la setari si apoi la sunet poate nu e activat ceva...