| ruxandra_2008 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep straight face am gresit mult fata de el crying dar de data asta cred ca -a suparat mai rau ca oricand. Nu suntem impreuna eu il iubesc stie asta, incearca in fiecare zi sa ma faca fericita sta cu mine ne sarutam astea.si cu toate astea tot eu sunt aia nemultumita pentru ca are prietena, dar prietena lui nu este aici. L-am sunat si l-am ntrebat ce se intampla intre noi si mi-a zis ca nu mi-a zis ca suntem impreuna si eu i-am zis ceva de prietena lui si s-a suparatcrying. Acum ma gandesc ca nu o sa fie ca inainte cum sa fac sa ma ierte si sa il apreciez mai mult pentru ce face crying? va rog dati-mi un sfat

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Si tu crezi ca tu esti vinovata? El are prietena, si, practic, va pacaleste pe amandoua, va joaca pe degete. Daca s-a suparat dintr-atata lucru, lasa-l.Inteleg ca il iubesti, dar, scuza-mi expresia, este un dobitoc.Desi nu ne-ai dat prea multe detalii, imi dau seama ca tu esti genu` care lasi de la tine, in favoarea altuia.Stii tu, cand esti bun esti luat de proststraight face, iar el se joaca cu tine
Ii place ca te tii dupa el, ii place sa se roage cineva de el, iar tu exact asta faci.Iti spun, pentru binele tau, lasa-l in pace, nu te merita

imi pare rau ca nu ai auzit ceea ce ai fi vrut sa auzi, dar este pentru binele tau! a da, si inca o chestie:NU E VINA TA, TU NU AI FACUT NIMIC, deci, nu te considera vinovata

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gata acum nu mai e cale de intoarcere greselile tale acum trebuie sa le suporti asa cum el tea suportat pe tine cu toate nemultumiriile tale

| Zenithf a răspuns:

Da' ce face? Te tine pe tine de umplutura cand prietena lui este departe? Fi serioasa si pretuieste-te pe tine la adevarata valoare, si nu te mai oferi pe tava unuia care nu ti-i se ofera pe sine la fel.

| Anemona a răspuns:

Sa il apreciezi pentru ce face? ca isi insala prietena? mai uite acre e treaba, sa zicem ca se desparte de ea si va fi cu tine. peste putin timp iti garantez ca te va insela 100%. asta e firea lui. tot el sa se supere pe tine? pur si simplu nu esti intr=o situatie tocmai ok si ar trebui sa aleaga pe una dintre voi nu sa se joace cu amandoua:*. sincer ar trebui sa vezi si tu ce faci. niciun baiat nu merita nimic in fond si la urma urmei iar daca chiar vrei sa iti ceri scuze [ceea ce nu iti indic deloc] fa-o asa incat el sa isi dea seama ca te-a luat gurape dinainte si vezi cum faci sa ii faci pe plac ca sa tte apropii din nou de elhappy:** succes

| Alecsaandrra a răspuns:

Daca nu ai nimic impotriva cu relatia lui si accepti. e oke.
Ce i`ai spus mai exact despre prietena lui?
Da`i un mesaj in care zici cat de rau iti pare. Ii spui ca vrei sa fii`ti ca`nainte. Sau mai bine mergeti la o plimbare si ii spui face to face.
Bafta! fundita?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui daca iti place trebuie sa il (o) inoras si s-al (s-o ) saruti (sarutal)