| fallen_8891 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep ca sa nu par o ciudata! In primul rand aceaste cuvinte sunt adresate baietilor/barbatilor care mai cred in iubire adevarata! Stiu ca uniI dintre voi ca si unele dintre noi fetele ati ajuns sa credeti ca nu ve-ti mai gasi persoana potrivita pe care so iubiti as cum va doriti! va spun, eu una inca sper ca imi voi gasi intr-o buna zi sufletul pereche! Sa va spun cum sunt eu:sensibila, romatica, sunt genul melancolic care uneori comunica f usor, exuberanta, glumeata, plina de viata dar care alteori sta si se gandeste, analizeaza lucrurile, care sta tacuta si retrasa! iubesc sa iubesc si sa vad oamenii fericiti, imi place muzica foarte mult, imi place sa desenez, sa pictez, imi place arta in general! mi se spune ca sunt o persoana matura in ciuda varstei pe care o am(16 ani jum)...cand iubesc imi place sa dau totul dar pana acum nu am avut ocazia pentru ca nu am intalnit persoana potrivita. VREU SA SPUN CA TOT CE CER, OFER SI EU! Ce vreau?(Vreu si sper sa te pot gasi si voi incerca tot ce-mi sta in putinta!)
Vreau pe cineva comunicativ, gentil, romantic, respectuos!
Vreu pe cineva care sa stie ca baza unei relatii de iubire este comunicarea!
Vreau pe cineva nebun, amuzant, creativ, spontan!
Vreu pe cineva care sa iubeasca intens!
Vreau pe cineva caruia sa-i placa marea, muntele, stelela, apusul, rasaritul!
Vreu pe cineva care sa trateze cu seriozitate relatia nu sa-si bata joc!
Vreau pe cineva care sa nu se uite dupa altele cu mine de mana!
Vreau sa stie sa asculta si sa aiba rabdare in momentele dificile si atunci cand nu mai sunt "perfecta"
Vreau pe cineva care stie ca relatiile se construiesc in timp!
Vreu o persoana care sa stie ca orgoliile sunt in zadar!
Vreu o persoana care sa considere ca o relatie fara mici certuri si picanterii nu are farmec!
Vreau o persoana care sa iubeasca cu calitati si defecte, fizice sau de personalitate si caracter!
Vreau o persoana care sa ajunga sa ma cunoasca
din priviri!
Vreu sa-mi fie iubit, prieten, frate, familie!
toti avem defecte, eu, tu care citesti acum si orice fiinta omeneasca! Poate credeti ca ce spun aici sunt doar vise si nu vor deveni realitate! Eu cred si sper ca vor deveni realitate!
POATE CINE STIE SUFLETUL MEU PERECHE ARE CONT PE TPU!

13 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Exact aceleasi preferinte le am si eu, in plus "o noapte pe marginea unui lac, uitandu-ma la stele si la luna" laughing imi place sa fiu romantic si sa pun foarte mult suflet in relatie pentru a face fericita persoana respectiva. >:d< imi plac relatiile de durata, imi place o fata matura, romantica, care viseaza ca mine. blushing
>big grin

| fgch a răspuns:

Cred ca ar fi potrivit sa zici si de unde esti tongue Si bravo, ma bucur ca mai sunt persoane ca tine big grin, ca m-am saturat sa vad doar superficiali si cu mai multe fetehee hee. Insa inca nu cred ca stii ce e aia iubire, avand in vedere ca ai o varsta foarte fragedabatting eyelashes. Asa, inca ceva, sa nu uit.Nu uita sa scrii de unde esti, ca asa degeaba.

| fluturas a răspuns:

happy ce frumos...
cam asa sunt si eu

uite...stiu ca e greu sa te gandesti ca nu ai un prieten si esti o fata pe care probabil si-ar dori-o multi baieti, iar altele ...au straight face

eu iti doresc sa gasesti ce cauti happy, dar nu cauta pe internet, nuca nu cred in relatiile la distanta, dar e mult mai frumos cand ai persoana la care tii, langa tine happy

| crooxel a răspuns:

Exact asa sunt si eu...

| Primo a răspuns:

Buna intr-adevar esti o persoana speciala te felicit pentru acest lucru nici eu nu am gasit sufletul pereche inca dar cei drept sunt destul de tinar (15ani ). Te inteleg cum te simti dar intr-o buna zi vei gasi acea persoana speciala oricum ai destul timp la dispozitie happy

| axaal20 a răspuns:

Esti comica. Pune intrebarea peste 30 de ani. Vei stii cam atunci si raspunsul.

| DE3a94 a răspuns:

Parca ar fi un anunt de pe matrimoniale(fara suparare), ai abia 16 ani, ce-i al tau e pus deopartewinking nu-ti fa griji si eu am 16 ani (peste putin timp fac 17) se pare ca tu cauti o relatie stabila...hmm eu sunt de parere sa stai linistita cativa aniwinking daca ai o relatie stabila nu prea poti iesi prin oras cu fetele sa mergeti la agatat adica sa te distrezi trebuie sa iesi mai mult cu el sa stie ce faci... in fine. Eu una nu ma leg la cap fara sa ma doaratongue am timp de relatii de-astea dupa 20 de ani cand ma voi gandi casatorie.
Toate cele bune:*

| AandrOotza a răspuns:

Iti urez mult succes ca sa-ti gasesti prechea aleasa pentru tnh love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine poti discuta, dar nimic mai mult, eu ascult pe toata lumea happy

| Raresh23 a răspuns:

Buna, am citit ce ai scris mai sus si m am gandit ca as putea fi eu alesul, ai putea sa mi zici te rog de unde esti?

| zOoTeam a răspuns:

Nu prea am ce sa zic... esti la fel ca mine si cred ca asta spune tot...
:X

| rocker_6932 a răspuns:

Uite daca vrei iti pot fi eu iubitul tau dar de unde esti?

| Kazy95 a răspuns:

De unde esti ?