| danutsathaaa a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep oh go on vin sarbatorile si am sufletul destul de gol. Poate va voi plictisi cu pov mea dar innebunesc daca nu vorbesc cu cineva.Deci acum 2 anii am inceput relatia cu un baiat care era lumina ochilor mei nu puteam trai fara el cu toate ca imi facea mult rau, batai gelozii, erau zilnice fiind un copiil care am deschis ochii pe el, acum doi ani am crezut ca e cel mai frumos cadou pe care l-am putut primii de craciun straight face neam desp ca nu mai suportam nu am trecut peste sunt 6 luni de cand neam desp si nu pot sa traiesc fara el sadplang in fiecare zi imi e greu... A 2 zi de carciun faceam 3 anii sad imi e foarte greu cand ma gand ca o sa fiu sing de sarb sad scuze daca vam plict... dar ma doare enorm sufletu

Răspuns Câştigător
| Pitri001 a răspuns:

Da-l incolo daca iti face rau UITA-L! ce aiba asa-i viata ia-ti alt iubit (daca el s-a despartit de tine: era prea prost pentru tine si lui nu-i pasa de tine)sau(daca tu te-ai despartit de el sigur ai un motiv intemeiat) si daca chiar il iubesti mult incearca sa te impaci cu el(desigur daca e inca sg) multa bafta!winkinghappy

5 răspunsuri:
| Nissa a răspuns:

Hihappy Scuze ca intreb dar ai pastrat legatura cu el? Mai vorbiti? Sau totul s-a terminat fara ca tu sa ai ocazia sa mai vorbesti si acum cu el?! Te inteleg sincer fiindca stiu cum ii. Cauta-l si vorbeste lucrurile astea cu el si daca nu o sa vrea sa te asculte inseamna ca ii un magar si ii poti zice lucrul asta in fata. Fa o lista cu lucrurile care ti-au placut si una cu lucrurile pentru care v-ati despartit si dupa aia gandeste-te.Dorul si singuratatea iti zic sigur ca nu sunt tovarasi buni. FI TARE. Viata merge inainte orice ar fiwinking

| Arekandera a răspuns:

Nimeni nu vrea sa fie singur da sarbatori, dar totusi presupun ca ai o familie si prieteni! crede-ma ca eu nu as sta nici macar o saptamana cu asa un *iubit*! un astfel de om nu merita iubire!

| AtlantisMe a răspuns:

Incearca sa te bucuri si de prezenta altor prieteni sau prietene. Mai sunt cateva zile pana la Craciun. Fa-ti un nou iubit.

| AtlantisMe a răspuns:

Daca vrei sa vorbesti cu cineva lasa-mi idul tau.

| danutsathaaa explică:

Dami add luv.boys18