| o fata a întrebat:

Nu am avut nici un contact sexual, dar prietenul meu nu ma crede deoarece de cate ori mi-a bagat degetu nu mia gasit himenu vi s-a intamplat si voua asa ceva?

Răspuns Câştigător
| ingerell a răspuns:

Da am patit si eu
acum e bine spune ca ma crede dar eu simt ca nu-i cum spune el
eu stiu ca nu am facut nimic si pana la urma cum nu suntem toate in exterior la fel nici p dinauntru nu suntem la fel.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate l-a rupt si nici macar nu si-a dat seama...Eu zic sa-l pui sa se mai documenteze!

| Cryzy a răspuns:

In primul rand lol. Cum adica "nu ti-a gasit himenul"? Himenul nu este in interiorul vaginului ci la deschizatura lui, este ca un fel de pielita foarte subtire care se rupe la primul contact sexual si din aceasta cauza fata sangereaza un pic. In al doilea rand este o mare prostie sa nu te creada. Explica-i si lui de locatia himenului, si poate atunci nu mai gandeste asa. Cum a zis si sasasy, daca nici dupa ce ii explici unde ai himenul nu este convins ca esti virgina atunci e posibil sa ti se fi rupt de la o varsta mai mica din cauza vreunui sport. In orice caz, nu are cum sa-ti vada himenul doar daca ia vreo lupa.

| sasasy a răspuns:

Mai nu stiu ce sa zic eu sunt virgina dar nu iasi permite asa ceva... si dac anul crede si eu stiu ca este devarat problema lui app nu stiu daca este devarat dar am citit intr-o crte ca himenul se poate rupe de la o anumit varsta singur chiar daca nu ai avut contact sexual

| andreea_8373 a răspuns:

Poate la rupt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce te-a apucat sa-l lasi sa-ti bage degetul?