| vlad24tm a întrebat:

Nu am cu cine sa fac sexsad Doreste careva? (app sunt din timisoarahappy cine doreste lasati mesaj cu idul al meu e vlad24tmwinking

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Intra pe redtube si iti gasesti o partenera de vise!

| Cătălina a răspuns:

Si crezi ca aici o sa gasesti doritoare? Nu prea cred.Cauta in alta parte.

| Anileda a răspuns:

Nu!
Pe centura gasesti o gramada.
Hai fugi la ele.

| PredatoR a răspuns:

Du-te ba pe centura. Sau vorbeste cu prietenii tai poate cunosc din astea care o fac pentru. 50 ron.

| blabla5532 a răspuns:

Ce terminat esti happy ramai la Manuela pana inveti sa vorbesti

| vizi a răspuns:

Distrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti vlad tepes? pai as incerca eu, da cum facem? vin eu la voi sau vii tu cu prietena ta la mine? tu tii de sase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma'ta doreste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te nahui

| Catii a răspuns:

Ce l-).

Du-te draga pe centru si casesti la fiecare 100 de metri rolling on the floor.

Esti obsedat frateestraight face.

Du-te ba dreptwinking.

Ti se pare ca aici vei gasi doritoare nu prea credstraight facewinking.

Asa pe centura:*`

Hai pawinking