| Moise_Elena_1995 a întrebat:

Nu am facut sex vaginal niciodata, am facut sex anal si mi-e teama ca sperma s-a prelins inspre vagin. Eram in perioada fertila. Ce sanse exista sa raman insarcinata?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici o sansa. Daca s-ar ramane insarcinata doar de la scurgere nu mai exista penetrarea de catre penisul barbatului.

| mihai69 a răspuns:

Foarte mici, dar mai mari decât zero.

| Emilian65 a răspuns:

Daca sperma prelinsa spre vagin a intrat in vagin, cand erai in perioada fertila, cu siguranta ca ai ramas gravida.

| vocea a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul in tine nu ai cum sa ramai frumusica nebunatica ce esti.

| daywalker23 a răspuns:

0% sanse sa ramai gravida in perioada fertila sau nefertila la ce ai spus mai sus.Nu iti face griji

| ionyspartan a răspuns:

Te vreau și eu