| anonim_4396 a întrebat:

Nu ca as avea o prietena dar ma intreb cum poti comvinge o fata sa ramana virgina

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai incerca sa iti convingi prietena sa ramana virgina? Daca ea vrea sa ramana, se poate.Dar cum fetele din ziua de azi sunt foarte curioase procentul de virgine pe metrul patrat este foarte mic.Sau 0.

| unknownn a răspuns:

Tu esti prost sau te prefaci laughing?

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ii oferi argumente solide.
-Multe femei regreta ca s-au dezvirginat atunci cand isi gasesc partenerul de viata(sotul)
-barbatii care vor relatii serioase aleg dezvirginatele cu mari retineri
-nu are rost sa tedaruiesti unui nenorocit care mai tarziu nu te respecta
-sexul nu are farmec apoi daca nu e cu singurul barbat important(dupa tatal care ti-a dat viata bineinteles)
etc.

| NuMaContrazice a răspuns:

E imposibil!

| Keith a răspuns:

Nu prea poti sa obligi o fata sa ramana virgina, ramane numai daca doreste ea sa ramana.

| Nelamuritul a răspuns:

Ii zici sa nu fie proasta sa faca asa ceva si sa regrete sa mai astepte.

| Manuellllaa a răspuns:

Daca iti doresti sa convingi sa ramana virgina poti sa-i spui:
1."esti cam mica(15-15-16 ani chiar) o sa incepi sa te ingrasi sau sa slabesti o sa existe modificari hormonale.
2daca fata are 17 ani sau 18 si tu nu vrei sa si`o inceapa spune`i ca sa mai astepte putin sa se simta pregatita.
Insaa daca fata se simte pregatita nu ai ce sa-i faci, asta simte si o va face.

| sabinabujor2 a răspuns:

Simplu.O duci la biserica si o obligi sa se faca maicuta, sau .....nu,nu mai sunt alte obtiuni.NU POTi!

| RomanKacew a răspuns:

Ca poate si ca e extraordinar sa fie diferita de celelalte fete. Pentru barbatul deosebit, unic meriata sa astepte si pana la casatorie si el va aprecia si nu va uita niciodata lucrul asta.