| anonim_4396 a întrebat:

Nu exista barbati care vor doar sex de la o femeie,
exista si femei ( nu prostituate si nici urate ) care in afara de sex nu mai au nimic de a oferi, in ce conjucntura este valabil ce am scris mai sus?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Pentru ca sunt fie nimfomane (este o problema medicala cat se poate de reala) fie au traume din trecut care le-a facut sa creada ca e mai putin complicat asa ...sau cineva le-a bagat in cap ca pentru altceva nu sunt bune si se complac in ideea ca oricum nici un barbat nu vrea altceva de la ele asa ca de ce sa se mai expuna si sa sufere.
Evident mai sunt si exceptiile : adica acele femei care chiar nu sunt bune la nimic altceva (decat sa arate bine si sa stea cracite ..ca daca incerci sa discuti ceva cu ele.le poti vedea ceafa in ochi).

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar sa stii ca sant barbati si femei care au renuntat la sex si eu ma numar printre ei. Viata parca s-a facut un moloz de namol in care nu stii cu ce sa treci peste el dar continuam sa ne traim viata cu alte sperante.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În toate conjuncturile.
Din punctul ăsta de vedere, al personalității respingătoare și al dorinței sexuale pusă mai presus de orice, statistic vorbind, bărbații și femeile nu-s chiar atât de diferiți.

| fabiola a răspuns:

Este valabil daca admitem ca si dragostea, ca orice pe lumea asta-este un targ! Cineva spunea:marfa in sac, banii pe sac! Vanzatori, cumparatori suntem laolalta, barbati si femei.Cine pierde sau castiga, nu se stie!

| anonim_4396 explică (pentru fabiola):

Am generalizat cumva?

| fabiola a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu si sper ca nu suna acuzator raspunsul meu!

| anonim_4396 explică (pentru fabiola):

De ce, replayul meu suna acuzator? peace sign

| fabiola a răspuns (pentru anonim_4396):

Neavand posibilitatea unui raspuns sonor, ma asigur si eu!

| harciog a răspuns:

In cazul in care esti pur si simplu obsedat sexual sau ai ramas la un stadiul primordial de dezvoltare a intelectului.Imi place si mie sa fac sex in draci dar nu cred ca exista om care sa nu mai aiba ceva de oferit.

| neutrino a răspuns:

O jumatate de adevar, valabil de cand lumea. Si totusi aceste femei, au trecutul lor, enigmele lor si viitorul lor.