| Catrice a întrebat:

Nu înțeleg de ce unor băieți/bărbați nu le place ca femeia să-i domine în dormitor. Ce pierzi dacă lași și tu o data, de două ori din orgoliul ala al tău de mascul alfa și lași muierea să-și facă poftele EI prin intermediul tău? De ce n-ar accepta niște mici 'joculețe' pe care ea vrea sa le facă?

Nu doar actualului nu-i place asta, dar în trecut, în liceu, unul super intelectual și mascul a spus: 《acela care lasă femeia sa preia conducerea în timpul sexului nu e bărbat. Un bărbat adevărat știe sa domine, nu sa se lase dominat.》

Nu e ca și cum l-aș lega de pat si l-aș pune sa se uite la mine în timp ce călăresc pe altcineva (deși ar fi o opțiune).

71 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt de acord cu tine, chiar sunt curios ce fantezi ai avea

| Catrice explică (pentru RAY):

Ehe... mi-ar dezactiva ăștia contul dacă le-aș enumera laughing

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Exista mesaje, felicitari

| Catrice explică (pentru RAY):

Cine îmi garantează ca nu sunt citite și acelea?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

De cine? sunt private

| Goete a răspuns:

Nu le place? M-ar incanta sa am o prietena care sa ia initiativa happy

| Plato a răspuns:

"In liceu"? Doamne apără...
Ala doar "super intelectual" nu era.
Daca ai apucaturi de BDSM sau ceva, vezi pe site-uri cu oameni ce ti le împărtășesc.

| Catrice explică (pentru Plato):

Faza cu ''super intelectual'' era în gluma. Se pare ca am uitat ghilimelele...

| Catrice explică (pentru RAY):

Administratorii site-ului. Poate fac ca și Facebook și trimit informațiile pe undeva... eu nu reaua sa ajung pe site-uri pornografice ca sunt fata cuminte și cinstita, asa sa știi.winking

| Endoryus a răspuns:

De ce iti bati capul sa intelegi ceva ce nu poti intelege? Nu e misto. Atata timp cat nu ai penis intre picioare, nu incerca sa iti bati capul cu orgoliu nostru de "mascul alfa".

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Admini TPU nu au voie sa faca asa ceva in termeni legali, le poti da in judecata, doar in caz de jigniri ei au dreptul de a vedea atat, nici Facebook nu are dreptul

| AlexandruRadu1456 a răspuns:

Cat de des o faci? iti place foarte mult sa inteleg.; D

| Catrice explică (pentru RAY):

Deci tu vrei sa afli ce apucături am în pat...

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Desigur ca as vrea

| Catrice explică (pentru RAY):

Grrr...

Vrei în scris sau live?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Live nu se poate, in scris

| Catrice explică (pentru Endoryus):

Îți mulțumesc pentru ca mi-ai împărtășit din cunoștințele tale de bărbat.

| Endoryus a răspuns (pentru Catrice):

Hai nu iti taia venele, nu mai fi suparata. Iti bati capul cu ceva care te depaseste. Atata tot.

| Catrice explică (pentru Endoryus):

Îți mulțumesc că-ți faci griji pehtru mine, bunule samaritean. O sa am grija sa nu mai gândesc deloc.

| Catrice explică (pentru RAY):

Hint: îmi place să-mi folosesc gura (buzele, limba.)

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Nu e ceva tabu, e ceva normal si bonobo fac asta

| Catrice explică (pentru RAY):

happy Ți-arfi plăcut o descriere mai detaliata?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Draga mea eu am 29 de ani

| Catrice explică (pentru RAY):

Dragul meu, ești cu 3 ani mai mare decât mine.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Draga mea bine ca esti doar cu 3, ca ma facea lumea rea pedofil, da vreau detaliat

| Catrice explică (pentru RAY):

Aici sau în privat? tongue
Cu detalii picante sau fără?

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Privat pentru ca exista un regulament, intra copii aici e ceva ok

| OldSoul a răspuns:

Probabil din neincredere si din teama de a ramane expus (gen daca e legat cu catuse) laughing

Iar prin neincredere, ma refer mai mult la teama ca o sa intre si in el diverse chestii laughing

| Catrice explică (pentru OldSoul):

Nu știu altele, dar eu nu ii leg la ochi și le dau cu toporul în cap laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Catrice):

Mno, sper ca nu faci live pe Facebook rolling on the floor Si nici ca-i filmezi

Ma faci sa-mi fie teama de tine, nu stiu cum ai reusit asta laughing
Dupa intrebarea asta, cred ca esti singura fata, care mi-ar provoca o retinere in a ma apropia de tine.
Bine ca nu e cazul laughing

E suficient sa vrei sa le furi organele...