| Catrice a întrebat:

Nu înțeleg de ce unor băieți/bărbați nu le place ca femeia să-i domine în dormitor. Ce pierzi dacă lași și tu o data, de două ori din orgoliul ala al tău de mascul alfa și lași muierea să-și facă poftele EI prin intermediul tău? De ce n-ar accepta niște mici 'joculețe' pe care ea vrea sa le facă?

Nu doar actualului nu-i place asta, dar în trecut, în liceu, unul super intelectual și mascul a spus: 《acela care lasă femeia sa preia conducerea în timpul sexului nu e bărbat. Un bărbat adevărat știe sa domine, nu sa se lase dominat.》

Nu e ca și cum l-aș lega de pat si l-aș pune sa se uite la mine în timp ce călăresc pe altcineva (deși ar fi o opțiune).

71 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Catrice explică (pentru nimportequi):

Te înșeli. Sunt anul întâi la master.
Tu mai bine ai învățat sa termini acolo 10 clase.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice explică (pentru nimportequi):

Sunt vegetariana.

| Sfatosul2012 a răspuns:

I-ai gasit tu pe astia care nu stiu sa aprecieze un spirit liber si creativ. happy

| Catrice explică (pentru Sfatosul2012):

Ăsta mi-e norocul. happy

| Subsemnatul123 a răspuns:

Te las sa ma domini pe mine vrei?

| Catrice explică (pentru Subsemnatul123):

Poate.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Catrice):

Pana sa ajungem acolo scap de fimoza si mai pun si inca 5 kile de muschi pe mine

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru Catrice):

happy
norocul e si cum ti-l faci...

| Catrice explică (pentru Sfatosul2012):

Mda.