| lorenmorgan a întrebat:

Nu-mi place cum arata zona mea intima,am labiile mici mari a vaginului, oare cind imi voi gasi baiatul ca care voi avea o relatie oare cum o sa reactioneze cind o sa-le vada? ma sperie acest lucru, voi baietii cum vise pare placut sau nu? rog seriozitate!

12 răspunsuri:
| korynna_4355 a răspuns:

Buna,nu trebuie sa te framanti cu idea asta, nu toate sunt la fel si cel care te iubeste te iubeste si asa happy

| stefytm a răspuns:

Nu conteaza cum arata, atata timp cat te simti bine intr-o relatie sexuala si pers de langa tine la tine si nu la cum arati in zona intima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, decat sa te accepti asa cum esti.Si eu am avut problema asta, bine, inca o mai am, dar am realizat ca pana la urma cine te place, te place cu calitati si defecte.Probabil nici baiatul cu care o sa fii nu o sa se ridice pretentiilor tale, dar trebuie sa te gandesti ca nici tu nu esti perfecta.Dar ti-am zis, daca chiar o sa tina la tine, asta va fi ultimul lucru care il va deranja. Pup :*

| Foxyyyy a răspuns:

Tipo,unui barbat matur si heterosexual ii place orice fel de zona intima. Daca o sa te refuze pentru asa ceva, gandeste-te putin daca totusi ii plac sau nu femeile laughing.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna draga mea. Cand mi-am facut prieten, am avut aceeasi problema. Cateva luni nu a facut nimic, pentru ca imi era rusine sa ma dezbrac. Insa mi-am dat seama ca ma iubeste, si lucrurile astea sunt irelevante. Conteaza mai putin forma marimea lor! big grin

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ai deptate intr-un fel, sunt baieti care apreciaza si desingn-ul pasaricilor, dar toate au un remediu, apleaza la o coafura pubiana si ai sa vezi cum se schimba treaba

| sensualus a răspuns:

Uh mai bine asa finuta

| unknøwn a răspuns:

Hai că am trăit s-o aud şi p-asta. laughing
Deci te aştepţi ca băiatul să zică ceva gen: Nu putem fi împreună...nu-mi plac labiile tale.
Hai mă, fii serioasă!

| BlueViP a răspuns:

Nu e nimic rau in asta, poate ai tu o obsesie, dar un baiat te iubeste pentru cine esti nu pentru cat de scurte ai labiile

| perladunarii a răspuns:

Buna,
vaginul are un alt scop decat unul de simbol al frumusetii, nu iti mai face atatea griji! Conteaza cum esti tu ca si persoana, ce caracter ai, nu conteaza detaliile astea!

| MicSiRau a răspuns:

Iti spun parerea mea ca baiat sincer nu m-ar deranja lucrul asta la o fata mai ales daca as tine la ea. E chiar dragut sa dai peste cineva care nu e l fel ca restul. E ceva natural si ar trebui sa nu te mai preocupe acest lucru. Nu esti ciudata ci doar speciala iar cine va stii te va aprecia.

| MoonLightBlu a răspuns:

Nici nu iti dai seama ca,, defectul,, tau te poate ajuta sa descoperi adevarul. Daca un baiat se sperie de acest lucru inseamna ca a vrut doar sa se culce cu tine si poti sa i dai papucii. Daca nu inseamna ca te iubeste asa cum esti.