| lorenmorgan a întrebat:

Buna fetelor am o mare problema am labiile mici mari,ma ma tem ca cind voi avea relatie cu prietenul sa nu se sperie de mine, voi fetelor care aveti labiile mici mari va deranjeaza? daca nu spuneti-mi cum sa trec si eu peste asta!

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
E normal sa fie mici, pe parcurc se vor mari.
In functie de contactele sexuale.
Plus ca daca te iubeste, te va accepta si cu defecte!
Incearca sa prinzi incredere in tine, asa ii poti face si pe altii sa aiba incredere, si sa te considere o persoana minunata!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ai mai avut contacte sexuale?
daca nu ce sa-i faci daca te iubeste te va accepta asa cum esti si pana la urma nu cred ca el o sa se uite numai la labiile tale plus ca asta poate fii si din cauza masturbarii asa am auzit big grin
bafta

| Raiiiisa a răspuns:

Sa se sperie?
Stai linistita ca nu ti le va masura inainte sa o faceti.

| sensualus a răspuns:

Ei bine asa, are ce savuralaughing

| Dumitru_Guriţenco_1998 a răspuns:

Sunt băiat dar am insistat sa iti zichappy
După prima oară de sex ele se fac mai mari... Dacă vezi o fată cu labiile mari atunci ea nu esti virgina baftahappy