| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa o uit, poate am gresit fata de ea nu cred sa aiba pe altcineva, este dureros pentru mine si noaptea o visez, am ramas singur in apartament si toate lucrurile din casa imi aduc aminte de ea tin mult la ea, ce sa fac?

4 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Repara-ti greselile. Nu le mai face niciodata. Incearca sa-i explici ce simti si cere-i sa-ti mai ofere inca o sansa. Deasemenea, a-i spune ca o iubesti nu este o rusine. Este imposibil ca in douazeci de ani sa nu fii remarcat ce-si doreste. Ofera-i acele bucurii. Straduieste-te sa o faci fericita. Declara-i dragostea, poate asta este tot ce asteapta. Cred ca a fost ceva ce ea a avut rabdare sa astepte timp de douazeci de ani si nu a primit. Tu stii cel mai bine, asa ca fa o analiza si prinde curaj. Daruieste-i suflet. O femeie de asa ceva are nevoie in primul rand.

| georgiana a răspuns:

Nu mai poti da timpul inapoi, accepti greselile facute si mergi mai departe!

| unicka a răspuns:

Orice ai face timpul inapoi nu il poti da mergi inainte cu incredere si daca e sa fie a ta pentru totd se va intoarce, e greu dar trebuie sa iti revii viata merge mai departe trebuie sa ai incredere in tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul asta domnule sint atitea cai de a rezolva situatia.La ce etaj stai?