| pitic_2663 a întrebat:

Nu pot scapa de grasimea de pe coapse si posterior, am inceput sa cred ca e ceva genetic si ca nu mai am nici o sansa...Pe abdomen nu am grasime, am talie subtire dar cu partea de jos e 'GRAV'. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| AngelaRAmona a răspuns:

Cel mai bun m od de a slabi e alergatul.CAnd se mai inacalzeste vremea mai trage niste ture...si pe scari e bine tongue

| mutzy211 a răspuns:

Mergi la sala, alearga in aer liber, fara efort fizic nu poti scapa. Trebuie sa sa alergi cel putin o ora pe zi 5 zile pe saptamapa ca dupa un an sa se vada rezultate. Acum depinde de corpul si vointa fiecaruia. Succes la cat mai multe calorii arse.