| puppy16 a întrebat:

Cine imi poate recomanda niste exerciti pentru a scapa de grasimea de pe coapse cat mai repede?
Nu sunt grasa, doar ca a inceput sa se acumuleze ceva grasime si as vrea sa scap de ea din timp.

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Scapi acum de ea, si mai tarziu nu mai faci sport pentru ca "ai scapat" de grasime, si o s-o pui la loc. Nu vad rostu.

| russian1995 a răspuns:

Cumpana, scorpionul, randunica astea fac si fundul frumos! Caută pe internet exerciti pentru fese ajuta foarte bine si coapsele!

| AndreeaMaria2000 a răspuns:

Ai putea face la bicicleta, sau sa iesi in parc si sa alergi. Sper ca te-am ajutat.