| Acadeeeaa a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Ne-am cunoscut in iunie, am ales sa fim impreuna in toamna. Mereu il bagam eu in seama, ma mai suna din cand in cand mai vorbeam prin sms, mi-a spus ca a inceput sa tina la mine. Nu am vorbit 2 saptamana din luna iulie si am aflat ca si-a facut prietena. Mi-a recunoscut si mi-a zis sa-mi fac si eu prieten pana-n Septembrie. Mi-am dat seama atunci ca el nu tinea deloc la mine o data ce si-a facut prietena...Au stat 2 zile impreuna, dupa care s-au despartit. Dupa o saptamana el mi-a dat sms, dar eu ii vorbeam cu indiferenta. M-a sunat, dar i-am respins ca dormeam. Mi-a trimis 2 sms in care mi-a zis ca tine la mine ca-i pare rau pentru. ce a facut si sa-l iert. Pe 14 august, se ducea la o petrecere si m-a sunat. Mi-a zis ca e mahnit ca-i pare rau, ca a fost un prost ca mi-a facut ce mi-a facut ca inca tine la mine si ca in toamna ar vrea sa fim impreuna, sa-l iert. Si daca a insistat tinand cont ca mai si tineam la el l-am iertat. Dar de atunci tot asa nici un semn de viatastraight face. Nici un sms, nici un tel, dar nici eu nu-i dauwinking.
Oare chiar tine la mine? Sau zice asa ca nu are cu cine sa fie in toamna la liceuoh go on? ( e mai mare decat mine cu 2 ani, el intra a11a, iar eu a9a)
Ce sa fac? Cum sa vad daca tine la mine?

Dau fundita pentru cele mai bune sfaturi!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| mika3la a răspuns:

Draga mea, in primul rand un baiat care iti spune ca tine la tine si care dupa acea isi face o alta prietena este un mare mitocan, da intr adv oricine merita o a doua sansa, dar in cazul tau sa iti zic sincer cred ca baiatul si-a cam batut joc de tine. Funda?

3 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

Alinutzu,dupa ce il iarta nu-i mai da importanta dar daca era suparat numa telefoane,sms etc, incearca sa profite, eu zic sa nu-i mai dai atentie.din moment ce a zis asta...cum vrei eu iti zic sa-ti gasesti unu-l care cu adevarat tine la tine!

| InLove_1054 a răspuns:

Eu zic sa.l lasi pe el sa te cautewinking. Si numai in septembrie poti vedea daca tine cu advarat la tine sau daca are doar chef de glume. eu asa zic.
Succes :*

| alinutzu_6299 a răspuns:

Oricine merita a doua sansa mai ales daca incearca cu atat devotamentwinking