| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred... va rog spuneti-va si voi parerea. Deci am fost cu un tip 3zile(el are 20 d ani, eu 15). In fine, "relatia" s-a terminat deoarece colegii lui radeau de el ca este cu mine, pe motiv ca as fi prea urata eu pentru elsad. In fine, eu m-am resemnat cu ideea. A doua zi dupa ce mi-a zis ca nu poate fi cu mine eu i-am dat sms ca m-am simtit foarte bine cu el si ca nu m-am suparat pe el ca a ales sa nu fie cu mine. El mi-a raspuns ca vrea sa ramanem prieteni, dar eu am crezut ca o zice doar asa(fiind convinsa ca daca lui ii era rusine cu mine ca prietena nici nu ma va mai baga in seama ca sa nu rada colegii de el). Apoi, a inceput sa vorbeasca mereu cu mine si sa ma bage in seama chiar daca erau acolo si colegii lui. Azi ne-am intalnit intamplator intr-un magazin si eu i-am zis sa o ia inainte si el s-a uitat la mine si mi-a zis,, mersi draga" si a m-a atins intamplatorhee hee. Apoi ne-am vazut de mai multe ori si de fiecare data imi zicea buna si-mi zambea. Am stat apoi o pauza la el in clasa cu un coleg de-al lui(care tine la mine si cu care am fost vreo 5 zile doar asa la misto) si nici nu ma baga in seama de fata cu baiatul alasad. La sfarsitul la mesaje imi scrie mereu "pup" si intr-o pauza m-a vazut pe mine pe afara si a luat-o intentionat in brate pe o fata care-l placea. Voi credeti ca ma mai place? Sau daca nu de ce se comporta asa? Un prieten de-al lui(cel care tine la mine) mi-a spus ca a stat cu mine numai la misto, ca sa rada de mine.

4 răspunsuri:
| cristiano9 a răspuns:

Problema e ca acest baiat face parte din,, baietii domnisoare'' adica sunt de aia de asculta de cei din jur, pun pariu ca daca ii spune unu sa se arunce in cap el o face ca asa spun aia. In viata trebuie sa asculti de tine insusi sh mama, tata pana la o varsta restul...oh go on

| Onutzyk a răspuns:

Y`o zic sa-l mai lasi ca tu ai 15 ani sh el 20 si e si ilegal si ciudat...eu zic ca e mai bine sa stai in bank ta

| capisci a răspuns:

De acord cu Twilight4ever

| denisXP a răspuns:

Pai e cam greu... depinde el poate credea ca tu nu vrei sa mai fii cu el sau ceva de genu si a vrut sa-ti arate ca nu duce lipsa ta. 2 poate statea la misto cu tine doar sa faceti oadata sex si apoi gata.