| DorDeL a întrebat:

Nu stiu de cand am facut-o ultima data ma mananca rau intre picioare ...stiu ca pare o intrebare ciudata si aiurita dar chiar vreau seriozitate

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie transmisa sexual.Trebuie sa te vada un medic dermatovenerolog pentru a preciza ce tip de infectie si a iti recomanda tratament.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E foarte posibil sa fi luat vroe ciuperca >>> fuga la dermatolog, pana nu se agraveaza!

| gigiro a răspuns:

Indiferent daca esti fata sau -aiat(nu pot tasta litera respectiva), daca au trecut 3 saptamani, e clar ca ai o -oala venerica, cel mai -pro-a-il-sifilis, daca nu, sunt hormonii!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Du-te la ginecolog!

| NickiMinaj a răspuns:

Sau poate chiar sifilis big grin Ginecolog scrie pe tine.

| Miauti a răspuns:

Mananc-o si tu pe ea!

| andreea_9470 a răspuns:

Si ce sfat vrei sa-ti dam? du-te la doctortongue

| StefanStyle94 a răspuns:

Ba' fa o baie si du-te urgent la doctor. Poate doar ai iritatie da' mai bine mergi la spital sa nu fie ceva grav. Multa bafta si sanatate.Sa auzim numa' de binewinking

| brio6267 a răspuns:

Nu ai fost destul de precisa insa, exista doua tipuri de mincarimi inauntru si in zona parului pubian daca este in aceasta parte este posibil sa fi beneficiat de un parazit numit paduchele alb sau mai popular paduchi lati radete da-ti cu gaz sau solutie oftalmica daca in aceasta zona te maninca daca insa, este vb de mincarime in interiorul vaginului atunci un ginecolog va fi cel mai bun pentru tine si desigur daca ai si scurgeri dimineata cind te trezesti

| lally_9496 a răspuns:

Woww asta nu e binee fugi la doctor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu cauti pe cineva sa te... scarpine? :) http://www.yutero.com...

| stc_7612 a răspuns:

Pai spalate nespalato! si no sa te manance! n ai auzit de igiena? cred ca te mananca de ultima data cand te ai spalat1cand a fost asta? mai tii minte?

| stc_7612 a răspuns:

Pai daca te mananca rau atunci sa stii ca i grav! 1. ori e nevoie s o mai faci inca o data ori 2.mananco si tu dar sa nu inghiti samburii