| CataZRO a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat si cna apas tasta Z se tasteaza Y sunt inversate AJUTOR

Răspuns Câştigător
| VecinaDeLa3 a răspuns:

Nu e nimic gresit...asta se intampla cand esti "setat" pe romana. Este o :icoana" albastra jos- unde e massul si ma rog, mai sunt si alte icoane. Pe acel chenar probabil scrie RO(setarea e pusa ca sa scrii cu diacritice-caciulita de pe a, virgulita de la t...)daca vrei sa dezactivezi apasa pe patratelul albastru si schimbi limba- in English USA/British english. Fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of credeam ca numai eu am problema asta... vino in lumea mea! happy.winking

| ziZzu a răspuns:

Scimba limba in bara de meniuri...sau shift+alt...succes happy ))