| Marius159 a întrebat:

am si eu o problema la laptop cand apas pe orice tasta se tasteaza mai multe o data de exemplu daca apas pe SPACE se tasteaza : km, j poate fi din cauza windowsului?

3 răspunsuri:
| AlinG5 a răspuns:

Cred ca e din cauza tastaturii. Ai scapat: cafea, ceai, suc, bere? Daca nu du-te la un service sau poti sa intrebi un profesionist sau incearca sa scori fiecare tastawinking BAFTA!

| Marius159 explică (pentru AlinG5):

Nu amscapat nimic...

| LTAA a răspuns (pentru Marius159):

Dacă Laptop-ul se mai află în perioada de garanție, mergi la service... Este posibil ca problema să fie cauzată de vreo eroare de Software, asta dacă nu ai făcut experimente pe el sau încasat viruși.