| MariusZ_8734 a întrebat:

Nu sunt foarte bogat si am cateva cosuri oare o sa am vreodata prietena?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Da, vei avea in mod sigur.
Si fetele au cosuri, cosurile trec. Probabil e din cauza varstei...
Nici fetele nu sunt toate de bani gata si nici nu arata ca miss univers sa fie toate cu un tip de bani gata, asa ca stai calm. TIMPUL LE REZOLVA PE TOATE.

12 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Bai conteaza cum esti pe dinauintru nu pe dinafara a si inca ceva exita cate o pereche pentru fiecare.winking

| ruPfashu a răspuns:

Sa inteleg ca dupa parerea ta fetele numai dupa asta se uita? Ei bine, tin sa te anunt ca nu. tongue Deci ai sa ai cu siguranta. Totul e sa ai rabdare Mariuse. Bafta.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Ce conteaza cosurile si banii? Ok sunt si fete care in ziua de azi prefera banii, dar pentru mine alea sunt doar niste pitzipoance care nu merita nici macar atentia mea.In fine, cel mai mult conteaza ce ai in cap. Nu trebuie sa fi in Arnold Schwarzenegger pentru a cucerii o fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Jack a răspuns:

Pentru cosuri cel mai bun iti recomand sa folosesti Zinerit tongue gasesti la farmacie cam la 30 lei tongue,rezultate rapide cam intr-o luna da rezultate mari tongue si eu am avut mari probleme cu asa ceva, si da, daca nu o sa mai gandesti ca un emo o sa ai tongue

| FirstState a răspuns:

Desigur ca vei avea!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu coşuri şi cu bani, ai şanse. Fără coşuri şi fără bani, mai slăbuţ.

| BonnieBonish16 a răspuns:

Sigur! eu am bani, dar iubitul meu nu are cine stie ce. dar tot il iubesc. desi situatia materiala difera, dragostea nu trece prin portofel!

| Chrysk2 a răspuns:

BonnieBonish16 dragostea trece si prin stomac,nu doar prin sex etc...
Marius o sa ai stai linistit,incearca sa iti iei niste creme si sa scapi de cosuri,nu trebuie sa ai bani sa agati o fata de treaba,doar curvele vor bani multi.
Succes si mai multa incredere, poti sa saluti fete pe strada si sa le intrebi cat e ceasul, orice pentru a prinde curaj.

| Shery a răspuns:

1) Daca esti destept(sau muncitor), o sa ai bani in viitor.
2) Cosurile trec.
3) Intreaba-i pe astia care zic ca nu conteaza cum arati pe dinafara daca s-ar cupla cu o persoana pe care o considera urata, doar pentru ca e "frumoasa pe dinauntru".

| Ioanaaa_4189 a răspuns:

Da NORMAL ca o sa ai!
Si noi fetele avem cosuri si ce daca?
Nu conteaza daaca ai si daca nu!
Conteaza sa fii tu si sa nu mintiwinking!

| Rahhy99 a răspuns:

Sigur ca vei avea!