| anonim_4396 a întrebat:

Salut, prietena mea este virgina are 16 ani si eu 19, prietena mea nu vrea sa faca SEX deloc, ideea o terifeaza cica nu a fost excitata niciodata sau perversa straight face si eu am nevoie de pruna ca au inceput sa imi creasca iar cateva cosuri etc si nu stiu ce sa fac daca ma duc la alta doar ca sa bag batu in ea, oare se supara prietena?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se supara atata timp cat nu va afla. Sexul este ceva ce trebuie atat intr-o relatie cat si in afara uneia. Iar la barbati nu e ca la femei, ei nu se pot controla su sunt mai mereu nervosi(exemplu: tata). Te inteleg cu cosurile ti prea mult la fizic. Asa ca nu vad ce ar fi rau in asta. Multe fete se sperie de acest subiect. Daca nu oferi sex este degeaba. Ce atata frica, god.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La cati ani se poate face? laughing Ca tot vad ca tu esti "expertul"

15 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Eu iti zic sa te mai gandestiwinking
Daca agresezi pruna poti ajunge la bulau si la bulau nu gasesti prune doar banane...
O zi placuta!

| anonim_4396 explică (pentru MrSpooky):

Fratiuc eu nu am zis ca o agresez eu am zis ca ea nu vrea sa o alimentez. laughing

| Azµre a răspuns:

Ai 19 ani? Mă mir că poate exista atâta prostie la vârsta aceea! Ar trebui să te porți ca un bărbat! Citez:
"si eu am nevoie de pruna ca au inceput sa imi creasca iar cateva cosuri" - Atât de încuiat ești de consideri că dacă faci sex scapi de coșuri? Prietene spală-te zilnic pe față cu un săpun dermatologic și nu o să mai ai nimic. Doi la mână ești penibil ai 19 ani prietena ta e mai mică, e minoră are 16 ani! pănâ la 18 ani nici să nu te atingi de ea! Nu îți pasă de sănătatea ei de nici o culoare, nu înțeleg de ce mai ai o relație dacă tu gândești în felul acesta. Mi-e milă de prietena ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai tu! iti arde de "bulau"? Daca o numesti prietena si o respecti ....respecta-i doleanta frate ca nici o fata nu isi incepe viata sexuala pana nu simte ea ca este pregatita din punct de vedere psihic si fizic iar sexul cu forta se pedepseste rau si nu stiu cum o sa fi dupa ce de eliberezi din institutia de reeducare... prieten sau prietena? ai 19 ani si nu gandesti deloc, pentru ati satisface poftele animalnice exista si alte moduri

| Stonely a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai cu manuela laughing))))

| anonim_4396 explică (pentru Stonely):

O manuela facuta la timpul ei face cat 10 femei si multi ani de libertate plus respectul fetei iubite, ziarele sunt pline de anunturi cu 80 de roni pe ora asa ca nu trebuie sa stie x sau y ce si cum, dar nu sunt primiti minori laughing

| Stonely a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu 19 ani? HA HA
Un baiat care are 19 ani,nu cred ca gandeste atat de... ma abtin.
Daca ai nevoie de ''pruna'' si nu iti da,las-o balta. Poate e o fata care chiar te iubeste si tu ce faci? Vrei sa dai cu piciorul la tot,pentru ca nu iti poti controla rama?
Ar trebui sa te gandesti la ea, la sanatatea ei, la faptul ca e mica si NU e pregatita sa intretina relatii sexuale.
Dar e clar ca nu tii la ea, dupa modul in care ai vorbit si dupa gandurile pe care le ai.
Mai bine las-o balta si cautati o alta ghinionista care sa-ti dea ''pruna'', ca sa scapi de cosuri.
Ioi DOmnie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-o fi fost in capuul tau?! Daca tu stiai ca vrei sex nu trebuia sa-ti faci o prietena de 16 ani. Exista 2 posibilitati pe care le stii si tu: ori te desparti de ea si te distrezi cu altele ori ramai cu ea si nu faci sex.Eu zic sa n-o inseli.Tu alegi!

| AllePuffu a răspuns:

Pai e si normal sa se supere, scuza-ma ca iti spun, dar ori o iubesti, ori o folosesti? Nu ar strica sa o mai astepti putinhappy Totusi puteti purta o discutie despre subiectul asta, zic si eu:*

| Alexandraadam2 a răspuns:

Iti voi raspunde, printr-o intrebare.Ti-ar placea ca ea sa se culce cu alt baiat? Presupun ca nu(daca chiar o iubesti).Si cred ca ar fi dezamagita, din moment ce ea crede ca esti prietenul ei si nu ii respecti deciziile. Fata ar putea face cancer.Eu sincer daca mi-ar face cineva asa, m-as enerva si l-as parasi fara prea multa vorba.

| baNutzZu a răspuns:

Normal nu fi bata. daca iti iubesti prietena cum sa te duci sa te culci cu alta. nu stiu. poate inca nu este suficient de dezvoltata/pregatita. ia si vorbeste cu ea. imposibil sa nu fi fost excitata niciodata. ia-o usor sarut-o, pe gat uso. mangaio usor pe fund fara sa se simta jenata s.a.m.d imposibil. o sa vezi ca se excita pana la urma. oricum cel mai bine este sa vorbesti cu ea serios!

| Patadeculoare a răspuns:

Daca tii la ea sa faci gestul asta inseamna ca iti bati joc de ea. Mai bine ajut-o tu explica-i cu atentie si fa-o sa prinda incredere maxima in tine... spune-i ca vei avea grija sau poti sa o exciti tu dar sa o iei prin surprindere... discuti mai intai cu ea despre acest subiect o iei usor si apoi fara sa stie o exciti.
Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| BezSensu a răspuns:

M-ai amuzat cu 'pruna' laughing
Evident, pentru ea e foarte devreme varsta de 16 ani. Acum depinde si cum comunici cu ea. Daca ii spui direct 'vreau sa facem sex', bineinteles ca i se va lua de lucrul acela. Pe deasupra, daca tu ai fi in locul ei, te-ai supara ca ea sa se culce cu altul pentru ca tu nu te simti pregatit? happy NU laughing Asadar, eu tind sa cred ca o tii pentru palmares pe prietena ta.
In mod normal faceti dragoste, fiindca implica sentimentele... sexul e pentru distractie si palmares. Cu siguranta, te poti duce oriunde pentru sex, dar din punct de vedere al relatiei... e urat ce ai spus mai sus