| WithoutYou a întrebat:

Numai cand faci sex de dezvirginezi, nu? raised eyebrows funda.

Răspuns Câştigător
| Ady93_2195 a răspuns:

Corect! :p

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Primul contact sexual vaginal e dezvirginare.

neluL
| neluL a răspuns:

Te dezvirginezi(deflorezi) si atunci cand folosesti jucarii sexuale, vibratoare, dildo-uri daca are loc o penetrare si himenul se rupe!

NOname
| NOname a răspuns:

Corect!

| Narcis2007 a răspuns:

Biologic cand se rupe himenul, psihologic cand te-ai masturbat...conventional prima data cand ai facut sex...deci da

| Plague a răspuns:

Pai biologic doar cand ti se rupe himenul...care ti-l poti rupe si singura... dar teoretic esti virgina pana faci prima data sex cu cineva.

| Andreeaa19 a răspuns:

Nu e adevarat, sh cand o faci singura...nu ai nevoie neaparat de un partener

| rebela2011 a răspuns:

Dahappy...numai atunci... fundita?:*

| pynnk a răspuns:

Dap

| DenisaBiluta a răspuns:

OMG! ai 14 ani si inca nu stii asta?:O dar vai nu `mi vine sa cred ce vadlaughingtrebuia sa fi experta la varsta ta ca am vazut ca cei de 11`13 ani stiu mult mai multelaughing.in fine gata cu gluma.da, doar cand faci sex te dervirginezi.

| PetronelaBurlacu a răspuns:

Da normal

| Raul_7987 a răspuns:

Numai la contact sexual te dezvirginezi.

| elenabzz a răspuns:

Sa deducem ca te masturbezi si ti e frica sa nu ti fi pierdut virginitatea nu? raised eyebrows