| anonim_4396 a întrebat:

Salut daca nu ai menstruatie si faci sex te dezvirginezi?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Joaca-te cu papusile, copilu.Si mai lasa sexul.Vi s-au urcat hormonii la cap.Multe intrebari asemanatoare pe TPU de la copii de varsta ta. Daca ar sti maica-ta ce scrii tu pe aici te-ar lega cu lantul.

| doarEu001 a răspuns:

Tu esti nascuta in 2000? adica n-ai nici 13 ani:O daca intrebarea are legatura cu tine atunci vai de copiii din ziua de azi.si logic ca te dezvirginezi.menstruatia nu are nicio legatura cu asta.oh go on

| ketanal a răspuns:

Si daca ai menstruatie tot te dezvirginezi...

| corny04 a răspuns:

Buna happy

Da, te dezvirginezi chiar daca nu ai menstruatie in timpul actului sexual

Sper ca te-am ajutat!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DAAA, indiferent dacă ai sau nu menstruaţie, în momentul în care faci sex TE dezvirginează partenerul de sex!

La cei 12 anişori ai tăi ar TREBUI să mai AŞTEPŢI!

| Pitzipoanca a răspuns:

Normal. Stai sa ghicesc. Inca nu ai avut prima menstruatie? Tare. Tine-ti-o tot asa. Azi-maine ne vor da lectii despre sex copiii de 6 ani.

| claustrofob a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu cealalta, sunt total alte chestii. Normal ca daca fac sex o sa te dezvirginezi. Himenul se rupe la introducerea unui obiect sau in timpul actului sexual.

| alixD a răspuns:

Pai daca chestia asta cu sexul este despre tine inseamna ca nu prea gandesti la cei 13 ani ai tai.Normal ca numai vei fii virgina odata ce vei face treaba asta.Parerea mea este ca decat sa pui intrebari din astea aici mai bine citesti o carte poate inveti si u cv.

| dyabolic a răspuns:

Da categoric da!

| DoctorAnonimus a răspuns:

Copilo. tu esti ca un copac. Cresti si respiri. Doar asta faci.
Si da, te dezvirginezi, se rupe ceva in tine cand esti penetrata.winking

| Foudre a răspuns:

Doamne..sunteti protejate de o membrana care practic se sparge in timpul actului sexual ( prima data cand o faci ) de aceea apare acea sangerare de inceput, menstruatia este total altceva, esti fata ar trebui sa stii toate astea, nu te apuca de nebunii daca nu ai habar de corpul tau
Be safe. folositi prezervativul

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns (pentru Foudre):

Nu ne-am nascut stiind chestiile aste.De parca tu stii tot ce se poate despre sex.

| Foudre a răspuns (pentru acvilasurprinzatoare112):

Nu draga da cred ca internetul si cartile inca mai existahappy, daca a venit aici si intreaba la varsta ei de chestia aia, sunt sigur ca putea sa se si documenteze intai despre corpul ei, extazul e mare prima data ATAT

| Yulya966 a răspuns:

Mi-am pus si eu intrebarea asta acum vreo 4 anibig grin Daca vrei vb pe mess. IDul meu yullyana96

| torrento a răspuns:

Esti prroasta fetito... nu vi si la mine sa-ti dau la mumu ca asa nu te dezvirginezi sa stii si e mai simplu decat crezi u fa-o cu toti care ii intalnesti