| jack115 a întrebat:

O colega de un timp a inceput sa vorbeasca mereu cu mine, o data m-a mangaiat pe fata, ma intrebat daca am prietena, s-a pus cu mine in banca, se rade aproape la toate glumele chiar daca nu-s prea bune, ma roaga sa ramanem dupa lectii sa vorbim.
Credeti ca ma iubeste?
Mie nu-mi place de ea. Imi place de o alta colega.
Ce pot sa fac sa nu se mai comporte asa?

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cred ca te place sa te iubeasca e cam greu.

Răspuns utilizator avertizat
| VICTORTPURO a răspuns:

Toate semnele ca te-ar placea sunt la iveala, la urma urmei daca nu iti place de ea, poti sa ii spui asta, dar in asa fel sa nu o ofensezi, dar vezi sa nu ajungi apoi in situatia ca o sa iti placa tie de ea, si ei ii va placea de altcinevawinking

| Sagemi67 a răspuns:

In primul rand te place.
In al doilea rand e mai problematic ca nu cred ca prea poti sa ii dai seen-uri sau sa nu o bagi in seama. daca vreodata iti spune ca te place tu ii poti spune frumos ca nu simti la fel si ca ai vrea sa ramaneti prieteni. happy Bafta!

| Solerica69 a răspuns:

Ti-l recomand sa-ti dai o ****, daca nu merge ti-l recomand Vasile Papuc, bafta ****!