| blodinel a întrebat:

O colega m-a intrebat daca o plac si eu nu iau spus nimic am bagat chestia aia cu uite cat e ceasul trebuie sa plec la fotbal adevarul e ca si mie imi place de ea nu e iubire mai mult atractie fizica ce raspuns ar trebui sa-i dau...
P. S sunt clasa a 6 a si fara raspunsuri copy & paste spune-i adevarul e bine sa stie etc fiti macar putini seriosistraight face

Răspuns Câştigător
| Zartbitter a răspuns:

Întreab-o dacă nu vrea să vină să te vadă la fotbal. Atât. Va înțelege ea ce trebuie de aici, iar tu nu va trebui să-i spui „adevărul".
Apoi, profită la finalul meciului și întreab-o tu pe ea dacă i-a plăcut de tine;-)
Dar să știi că cei care-ți spun „spune-i adevărul, e bine să știe etc." sunt cei mai serioși :-))
Și da, nu uita de prezervativ :-)

2 răspunsuri:
| bunica18 a răspuns:

La virsta asta oricum nu poate fi iubire-winking ci mai mult atractie fizica insa e si asta un inceput, daca tu nu ai chef de discutii pe tema asta nu-i raspunde ci vezi-ti de treaba ta. Si cind o sa simnti ca "arzi" de dragul ei atunci invit-o intr-un parc, sau la cinema si invatati sa va cunoasteti...

| seppuku a răspuns:

Hai mah si tulaughing"Uite cat e ceasul"laughing. Trebuia sa-i zici ca "da".Nu era greu.Acum poate s-a suparat pe tine.Inca esti la varsta la care te indragostesti in fiecare zi.Deci nu iti face griji de iubire.Profita ca esti mic si iubestele pe toate[cu prezervativhee hee].Glumesc.Numai bine!