| girlpink44444444 a întrebat:

O data la Schimb de mame a fost un baiat Bogdan. Imi puteti da linkul? Ca eu nu am vazut tot episodul.

Va rog!

Dau fundita!

P. S. Scuze de categorie, e cea mai vizitata!

1 răspuns:
| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Off Off lume naivă. Când o să înțeleagă lumea asta ca emisiunea aia ca și multe alte sunt regizate. Domnișoara cunosc persoane care au fost la una dintre emisiunile alea. Și totul este regie pentru câteva sute. Ii pune intenționat să se certe la mișto și sa faca circ la televizor. Popor naiv. Deschide-ți ochii.