| And43i a întrebat:

O fata bogata poate sa ii placa un baiat sarac?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dragostea nu are limite.
Asa ca, atunci cand iubesti si iubirea iti este impartasita, crezi ca mai conteaza clasa sociala? atat timp cat exista sinceritate nu vad un impediment.
Deci se poate...
O seara bunahappy

| RAY a răspuns:

Da in filmele romantice nici acolo ca e invers, zi-mi si mie un caz petrecut in realitate? de la a place pe cine pana la a iubi e cale lunga, aia bogata cu fitele cauta pe unu mai bogat ca ea nu un sarantoc sa fim realisti

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, asta se intampla doar in filme. Aici e viata reala...slabe sanse.

| neutrino a răspuns:

Da, dar daca are putina minte, nu se va culca cu el. Daca insa are mai multa minte, nu se va complica deloc cu el.

| Fatamuntilor a răspuns:

In mod normal DA!

| grab a răspuns:

Da, poate, doar ca vor fi ceva mai complicate treburile cand intervin parintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca baiatul sarac este mult mai frumos decat cei bogati, da poate.

| SweetMinion a răspuns:

Depinde de cum e fata, daca e materialista/se uita doar dupa bani/parintii nu vor ca fica lor sa se vada cu un baiat obisnuit : slabe sanse, daca e de treaba asa ca mine : cum sa nu, il poate iubi pana la cer si inapoi(daca e cazul) happy

| NumaiIdioti a răspuns:

Da, dar sunt tot mai rare cazurile.

| loveM a răspuns:

Sigur ca da. De ce nu ar putea? bine ca daca fata e materialista atunci nu...

| ThunderGod112 a răspuns:

In mod normal da, in afara de cazul in care fata e materialista sau parintii ei sunt.

| Nustiucenumesaimipun1234 a răspuns:

Evident ca da.

| alindemeter a răspuns:

Nu te îngrijora, fiule!
Viața nu înseamna numai bogătie în sensul de a avea bani.
E de preferat să ai aur!