| 132465798RADU a întrebat:

O fata miruna nu stiu daca ma place nu stiu cum sa aflu eu am 10 ani ea are tot 10 ani. plzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

La 10ani vezi`ti de scoala lasa fete`le

4 răspunsuri:
| GabrielAlfa a răspuns:

Oricum stiu ca ar trebui sa lase fetele, dar ganditi-va cine nu mai face asta? Gasesc zi de zi intrebari din astea de genu,, Ma numesc X si imi place de X. Noi avem 10 ani. Cum fac sa o seduc? " Sau asa mai departe. Oricum nu-i rusinos sa ai o iubita. Un vecin de-al meu are 11 ani si de la 10 avea una. Oricum eu am 10 ani si inca n-am.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Sigur nu e baiat?

| DakotaRoyse a răspuns:

Mă. Oricine-ai fi, n-ai tu nici creier, nici *beep*, nici hormonii necesari pentru *beep* la vârsta asta. Lasă-te păgubaş şi ai grijă de căţeluş şi minge, să nu-ţi cadă în faţa maşinii.
Noh, sărbători fericite.

| MiruuuNaaa a răspuns:

Pai daca se da la tine, daca se baga in seama cu tine blushing dar sincer la varsta ta ar fi mai bine sa te preocupe mai putin cu chestiile asteasad.:*