| TaKuYa a întrebat:

O fata s-a idragostit de mine si este inebunita de mine. Ea doreste intruna sa ma sarute, iar eu rosesc la fata! Ce as putea face ca sa o mai linistesc?

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Ar trebui sa nu mai rosesti tu si sa ai mai mult curaj. Saruta si tu la fel de mult si pana la urma o sa va saturati reciprochappy

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Linge-o pe fata. O sa ii treaca instant. happy

eileen
| eileen a răspuns:

Daca nu iti place, nu o mai lasa, nu te inteleghee hee

| sergiu25bc a răspuns:

Salut raducu2345, ma numesc Sergiu25bc, mai intai zi ce varsta ai, apoi iti voi da o adresa unde vei invata ce trebuie sa vb cu o fata, cum observi cand este momentul sa o saruti, si bineinteles apoi merit o bulina galbena, dar intai spune varsta ok.

| pisi dy a răspuns:

Pai cred ca de aia te pupa, ii place ca rosesti! Nu te complexa, e un lucru tare simpatic!

| maya_1276 a răspuns:

Daca tie nu itiface placere... cel mai bine ar fi sa o ignori!

| stefygirl a răspuns:

Spune-i ca ai iubita si ea iti incurca relatia poate va merege daca nu sarut-o laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...sa o saruti intruna?laughing))

| sweet moon a răspuns:

Daca nu iti place ignor`o

| mara_8067 a răspuns:

Un mic truc ca sa nu mai rosesti ar fi sa clipesti mai des din pleoape, o sa vezi ca functioneaza...