| Anonima123456dd11 a întrebat:

O fata scade in ochii crush-ului daca face ea primul pas?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, in 90% din cazuri, da, pentru ca pozeaza in disperata si baietilor nu le plac asemenea fete.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred neaparat.Acuma depinde si de el.
Daca il sti genul mai timid poate nu il va deranja, dar daca este indraznet si pana acum nu te-a remarcat s-ar putea sa nu te placa.

| HazelEyes77 a răspuns:

Uneori cam asa stau lucrurile dar nu e o regula iti dai seama.Ideea e sa nu para disperata sau obsedata de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar te a observat esti sigurã ca ai sanse cu el? Dacã ii plãcea de tine trebuia sa facã el, sau poate e rusinos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scade? Încetează să mai existe dacă face așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestie, pãi fi mai explicitã cu intrebarile daca vã cunosteti deja, poti sa o faci tu daca crezi cã o sa merite.
El sigur nu o sa mai facã daca si-a luat un refuz in trecut de la tine.

| Anonima123456dd11 explică:

Chestia e că el anul trecut m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si l-am refuzat pentru ca nu mi placea atunci, dar acum cand am aflat ca încă ma place....il plac si eu.