| g3orgy a întrebat:

"O femeie nu uita niciodata barbatzii pe care i`a avut.insa un barbat nu va uita niciodata femeia pe care n`a putut s`o aiba" e adevarat?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Da.Si asta ptc femeia sufera dupa un barbat, iar un barbat daca nu poate avea o femie devine nervos si orgolios.

10 răspunsuri:
| lextim a răspuns:

Nu in toate cazurile.

| fabiola a răspuns:

Acolo unde pui suflet, pasiune nu uiti indiferent de esti barbat sau femeie!

| Ionutzz97 a răspuns:

Da si u acum ce faci te dai mare?laughing

| cossmy a răspuns:

Asta asa'i!

| shtephie a răspuns:

Este perfect adevarat!winking

| Cjay a răspuns:

Mdaa foarte adevarat sa iti spun de ce?
Un barbat de obicei este invatat sa i se cuvina totulsmug:X
Cand vede ca ii cad in plasa mii de fete si un nu se intreaba dc ...atunci devine mai multa atractie e mai curios laughing
Si o vrea paia neaparat!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anileda a răspuns:

Nu chiar la toti...

| un copil:x a răspuns:

thinking Posibil.Eu cred ca pe baietii de obicei ii atrage ceea ce nu pot aveahee hee, iar un refuz din partea unei fete ii ambitioneaza si mai tare sa fie cu ea.

| Razvan a răspuns:

Depinde. Daca stai ca fraierul dupa una, nu stiu cati ani si tipa iti da cu flit, iei o tablita si scrii pe ea "MAGARUL ORASULUI" si mergi cu ea o luna de zile pe strada.Are un rol si asteptarea. Dar la infinit e cam naspa