| LoReDaNa a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen: un barbat uita toate femeile din viata lui, dar nu poate uita niciodata femeia pe care nu a putut sa o aibe. straight face

Funda!

1 răspuns:
| Céline7 a răspuns:

Buna,

[¦]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[¦".

In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?

Greu, Si Stii Ca Am Dreptate.Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe...Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva... Uita`te La Tine

Am tupeu M-am nascut in ciuda TA Stiu ca nu ma Poty Suporta. Merg incet inspir talent. si STRIG TAREE! in gura MAre. copia nu are valoare!

Stiuuu, Am SambuRe De dRac... Spun Tot Ce`mi Trece prin Cap...ChiaR Cand Ai vrea Tu Sa tac*

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant. Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•
SuNtH o MikA FiNeTse, InViDiAtHa de prea mUltHe zDrEnTsE

. Bine arat, bine ma port

Nu`s pushtoaik de export

. Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

I'a Zapacit Pe Baieti A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE, Bn Arata Bn sE PoartA, cand isi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu
Sper ca iti plac.
Pa, pa!