| NimeniNuiPerfect a întrebat:

O intrebare aparent simpla, dar va rog sa fiti foarte sinceri.Fie ca esti fata sau baiat cand ai o relatie cu o fata sau vice versa si il/o inseli...de ce o faci
? ma refer aici in cazul celor care au facut-omultumesc!

Răspuns Câştigător
| Euics a răspuns:

Pai sincerr, eu mi-am inselat prietenul din cauza plictiselii.(recomandat zodii mele e firesc). l'am inselat cred ca de vreo 5-6 ori. el a aflat si ne'am certat.dar cu niste ochii dulci si un scuze.ma iertat de fiecare datalaughingLoserr!

4 răspunsuri:
| johnyboy a răspuns:

O faci ca sa mai iesi din amorteala asta de zi cu zi...si cand te duci acasa o iubesti mai mult (asta din cauza sentimentului de vinovatie)

| Cr1sti13 a răspuns:

Eu nu am facut si mi se pare un gest foarte nesimtit sa inseli partenerul

| doctginecolog a răspuns:

Eu am inselat'o si m-a prins in flagrant.am vrut sa o pun la incercare sa vad daca ma iubeste, mai trebuie incercat si alte ''piese''rolling on the floor

| SeNnd a răspuns:

Deci pentru ca ma inervat si stiam ca si i-a ma inseala