| kasperu25 a întrebat:

O intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti. Cat timp rezistati sa nu faceti dragoste/sex? Sau cat timp rezistati sa nu va masturbati? O intrebare pentru cei care vreau sa fie sinceri si care nu considera deplasata intrebarea mea. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| goodboy_8604 a răspuns:

Am aproape 22 de ani si sunt cu prietena mea de aproape un an si am rezistat pana acum fara sex si eu zic ca se mai poate, cu ceva vointa se poate si cand este pentru o persoana pe care o iubesti chiar sexul nu are o influenta foarte mare, toate vin de la sine si toate au un rost in viata. Numai bine tuturor.

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sex si un an, iar fara masturbare maxim 2 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut km3; 4 zile sa nu fac sex nu prea ma masturbez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tim scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da sunteti nebuni, cum poti sa rezisti fara sex 14 ani sau altii mai spun toata viata, eu prostie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi fac...nu pot sa ma abtin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nurzit decat o zi fara sa fac secx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai du-te in branza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa mai place as fac sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu rezist mai mult de 60 minute cred ca prietena ta si-o trage cu altu iti dau un consiliu o fata mai mult de 2 zile nu rezista schinba partenera ca cine traieste din speranta moare disperat esti foarte frumos ieu langa tine nas rezista mai mult de un minut --------

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cu el d 3 luni, inca rezist fara sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am sa iti raspund la intrebare eu am rezistat un an jumatate fara sex sau masturbare o anonima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 20 de ani si nu am facut sex niciodata, dar macar odata pe zi ma masturbez de pe la vreo 17 ani.

| kasperu25 explică:

Am vazut filmu` Ruxy. fff potrivit. eu rezist f mult. chiar sunt zile cand nici macar nu ma gandesc. am rezistat si 8 luni, fiindca merita acea persoana.