| Paix a întrebat:

Bah baieti, cat timp rezistati fara sa va masturbati, face-ti sex?

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

Ma oameni buni eu nu ii inteleg pe astia care pun intrebari de genul : ajutati-ma va rog am devenit dependent de masturbare pai cum sa zici frate asa ceva? adica tu vrei sa zici ca nu iti mai poti controla propriul corp? iti intra mana in pantaloni singur a? sunteti posedati ce aveti? laughing) mai merge-ti si voi pe la biserica, ca bine ne mai zic aia batrani sa mai mergem dar noi nu stam pe net si ne plangem ca nu mai rezistam fara manuela.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Destul de mult timp cat sa fac cu limita nu doar asta si orice lucru cu limita

| Azµre a răspuns:

Mult și bine ce fel de întrebare e asta? eu nu m-am masturbat când am fost copil și văd că nu am murit.

| h3r a răspuns:

Ioi c*aie, tu o bați zilnic...

| Grimmjow69 a răspuns:

Mult,nu am probleme.happy

Tu?

| HueyFreeman a răspuns:

Face-m, face-m.

| VladGH a răspuns:

Ma, nu mai uneti intrebarea asta la categoria dragoste si sex, o sa rugam adminii sa faca o alta categorie. LABARII. laughing

| prizeFTW a răspuns:

Nu sunt obsedat sexual sau obsedat de auto-satisfacere deci rezist mult şi bine.

| VampireBlood a răspuns:

Un om normal poate rezista luni de zile, ani laughing, dar mai sunt unii care fac l##a zilnic.(ceea ce nu e bine)

| Paix explică:

Mai bine nu puneam intrebarea laughing in fine, intrebarea a fost ca un fel de statistica, oricum multumesc.

| AnalbagRevine a răspuns:

Singurii care ar fi nevoiti sa reziste fara una din cele doua sunt cei urati si ciungi

| DopeNope a răspuns:

Rezist ceva

| sergii a răspuns:

2-3 saptamanii cam asa laughinglaughing