| vivigreen a întrebat:

Intrebare pentru fete: voi cu ce va masturbati? si cum? ( nu faceti misto) fundawinking

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu vă mai masturbați, înainte cel puțin se masturbau băieții în exces acum văd că fetele... Barem dacă ați fi abut +18 ani să vă masturbați cu vibratorul dar voi aveți 12-13-14-15 ani și faceți asta... Lăsați-vă de masturbare nu e sănătoasă la vârste fragede.

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Oare cum crezi? Ceea ce ai vazut in filmele pentru adulti se intampla si in realitate. Daca voi nu ne satisfaceti apelam la ajutoare.

| zxzx a răspuns (pentru Elvina):

Hai ca-ai zis-o.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cu frigideru.

| zxzx a răspuns:

Spray-ul de mobila.

| MirunaC a răspuns (pentru zxzx):

Cel mai tarelaughing)Cel mai bun instrument.(Doamne ce intrebari)

| RedPorcelain a răspuns:

Cu drujba.E cea mai buna. Iti vibreaza de nu ai aer ( la propriu).

| szmotovio a răspuns:

Cu vibratorul