| Sentry a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce faceti ca sa rezistati mai mult in pat si in acelasi timp sa simtiti si senzatii puternice?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incearca sa fii sigur pe tine, sa detii controlul si sa fii atent la cum se simte partenera. Respira si fii mereu constient de moment, fii sigur ca stii cand si cum sa controlezi momentul, iar cu timpul... corpul o sa se "acomodeze" si o sa stii mai bine ce si cum sa faci. De altfel poti sa incerci si exercitiile kegel (pentru barbati).

| Sentry explică (pentru DoarBogdan):

Oare cat de eficiente sunt aceste exercitii? Sunt ceva studii?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Sentry):

Da, este internetul plin de ele. Dar ia in considerare si prima parte.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Trebuie neaparat sa rezisti? Eu stiu ca idealul e sa fii cu ea. Daca reusesti asta, totul e mult mai frumos decat te asteptai.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O gagica faina cu un corp tonifiat si multa disciplina

| Sofer a răspuns:

Ma relaxez și ii dau fără stres.

| Werrich a răspuns:

Pentru senzații puternice încercați ecstasy

| Paul754880338 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai uman posibil, cat mai BARBAT posibil, incearca sa te conrctezi la sentimentele si dorintele ei, renunta la a fi un catel in calduri care vede doar zona genitala a fetei dar nu are habar ce culoare au ochii ei. Stiu! E prea complicat! Insista, vei intelege intr-un tarziu acest raspuns bizar ( sper).

| Sentry explică (pentru Paul754880338):

Este o intrebare genarala, nu am spus ca sunt in calduri sau ca doar la zona genitala ma gandesc. Pot fii si probleme sau emotii prea puternice si sa ejaculezi mai repede

| tup3u a răspuns:

Antrenamente,numere mai multe și poziții care te fac să reziști, dacă nu merge, pastile.

| GariGagarin200022 a răspuns:

Greu de spus... Poți învața sa controlezi sau da.ti pe nas înainte și 4 ore duci ca tancu