| dana_5635 a întrebat:

O intrebare care credeti ca arata mai bine dintre acestia 2?
http://img210.imageshack.us/f/0000td.png/
http://img651.imageshack.us/f/img2460v.jpg/

22 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Unul e cocalar, celălalt pare mai degrabă interesat de bărbaţi decât de femeithinking
Sincer nu judec oamenii după aspect însă în momentul în care îţi publici poze pe net cu tine făcându-ţi singur poze în baie, atunci chiar ai o problemă!

| Crisu a răspuns:

Buna! Am si eu o intrebare... tu crezi ca te intereseaza parerea altora? Sincer acum... daca ar fi sa aleg eu, ar fi ceva gen : :-& si ar trebui sa-mi expun parerile. Alege-l pe ala care-ti place, ala la care ti mai mult. happy

| thereforyou a răspuns:

Ce "shuckara" esti tu, esti idolul baietilor.alegi cand vrei.

| Азбука a răspuns:

Pozele sunt luate de pe acest site?
http://cocalari.com/

| NickiMinaj a răspuns:

Piese tipii rolling on the floor

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Al doilea pare mai de Doamne ajuta.

| Tiberius a răspuns:

Vai sa-mi bag ****. Tocmai fumasem ceva. O sa am cel mai naspa trip. Primu arata ca un strut. Faptul ca are tzoale pe pereti ma face sa cred ca-i un strut de la tara. Al doilea ar putea juca in "Noaptea mortilor vii partea a 2" desigur fara machiaj.

| Tiberius a răspuns:

Vai sa-mi bag ****. Tocmai fumasem ceva. O sa am cel mai naspa trip.Primul arata ca un strut. Iar faptul ca are tzoale pe pereti ma face sa cred ca e un strut de la tara.Al doilea ar putea juca in "Noaptea mortilor vii partea a 2-a" desigur fara machiaj.

| Tiberius a răspuns:

Vai sa-mi bag... Tocmai fumasem ceva. O sa am cel mai naspa trip.Primul arata ca un strut. Iar faptul ca are tzoale pe pereti ma face sa cred ca e un strut de la tara.Al doilea ar putea juca in "Noaptea mortilor vii partea a 2-a" desigur fara machiaj.

| lavyBandB a răspuns:

Niciunulstraight face

| ina88 a răspuns:

Nici una. Sterge-le de aici daca nu vrei sa apari pe cocalari

| Houselaurie a răspuns:

Primu arata mai bine.ce e cu pampalaul al 2-lea.

| IndescribableChild a răspuns:

Cel din prima poza e mai simpatic.

| Kqzu97 a răspuns:

Primatongue

| Alecsa11 a răspuns:

Primul arata ca o femeie. Al doilea e emo-wanna-be-care-traieste-cu-bunicii-la-tara si a vazut el ca e bucuresti-ish sa arati ca un **** colorat.

| BiscuiteBoss a răspuns:

Haaha yawn.
Pe bune, cum puii mei sa arati ca astia? : |
@Tiberius : Bravo rolling on the floor). Un struuut si un personaj din filme horror rolling on the floor.
Cel putin, daca stai sa te uiti, decoru` e varza rolling on the floor.
Ceea ce explicca totbatting eyelashes.
Eu una, nu as alege din ei 2 X_x.
Mai asteapta si tu 2 anisori, si poate gasesti un baiat fara aceste minunate "calitati " rolling on the floor.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la tara nu mai exista si baieti normali? la cap, la port, la tot?
serios, eu stiam ca mai erau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primu e un cocalar de tara cred si al 2-lea are o freza de strut...laughing

| dana_5635 explică:

2 baietii care ma intereseaza dar nu sunt decisa imi puteti spune asa care arata mai bine?