| ElenaGilb3rt a întrebat:

O intrebare exclusiv baietilor! Ce va place voua la o fata?

Răspuns Câştigător
| myna2011 a răspuns:

Sunt fata si din punctu meu de vedere baietii astia nu prea se princep laughing! Eu cred ca un baiat cauta la o fata perfectiuneahappy nu-i asa baieti :phbbbbt!? Cand vezi prima data o fata, daca iti place fizica te interesezi de ea, dar daca nu, nu cred ca are rost. Daca iti place fata urmeaza sa va cunoasteti si sa vedem daca sunt caractere asemanatoare, si daca iti place cum gandeste fata/baiatul respectiv/a happy! sper sa iti fie de folos!

| YanisMn a răspuns (pentru myna2011):

Daca intrebarea este exclusiv pentru baieti de ce a luat funda o fata?laughing

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarQueen a răspuns:

În primul rând, creierul happy
Apoi frumuseţea interioară de care poate să dea dovadă.
Şi după aia, fizicul...
(Părere proprie)

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Andrei69 a fost cel mai direct si sincer presupun laughing)!
''Bv tati''
rolling on the floor

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Sa fie inteligenta,finuta,frumoasa si de gasca.Cel putin mie imi plac sufletistele, dar sa aiba tupeu(cea ce conteaza aproapre cel mai mult la o fata).

By the way, sunt baiat. big grin

Sper ca te-am ajutat happy

| Priiincesss95 a răspuns:

Pe.zda

| YanisMn a răspuns:

Parerile nu vor fi impartasite de baieti.Fiecare e cu gusturile si conceptia lui.Multi cauta doar "one night stand",altii cauta relatie serioasa, unii chiar se implica total, altii se implica in 4-5 relatii odata.Cum a mai zis cineva,trebuie intai ca fata respectiva sa fie placuta la vedere,ala e primul pas, si nu ma refer sa fie perfectiune intruchipata, ci sa fie ingrijita si sa atraga mai ales prin naturalete.(asta sa zicem ca e pasul 1). Unii se opresc direct la pasul 1 si lor le este de ajuns.Pasul 2: Sa poti vorbi cu dansa,nu doar sa te aprobe,sau doar sa te contrazica, sa aiba pareri proprii, sa isi spuna punctul de vedere si sa il accepte si pe al tipului respectiv.Si totusi nu e destul zic eu: o persoana poate fi desteapta si atragatoare,dar poate fi rea, individualista, inselatoare in acelasi timp.Deci trebuie sa gandeasca si cu inima nu doar cu creierul,adica sa ai cui sa ii impartasesti iubirea, grijile,bucuriile,suferintele etc. Si inca o chestie care cred eu ca are rol important: cei doi sa fie pe cat de asemenea pe atat de diferiti,intr-adevar opusele se atrag,dar trebuie sa fie simetrice ca sa se alipeasca perfect big grin
Si normal ca nu vor fi multi de acord cu raspunsul meu, dar asta pentru ca pe scurt, baietii cauta fete care sa fie ca dansii si vor ca acele fete sa isi doreasca ce isi doresc si ei.

| Vladuthz a răspuns:

Exact ce a zis myna

| VreauBomboane a răspuns:

Sa fie inteligenta,finuta, frumoasa, sa arate bine.sa nu fie parasuta...

| Stein a răspuns:

@myna2011 ai perfecta dreptate...mie daca nu imi place 1 lucru la o fata atunci nu imi mai place delocbig grin

| metin2tim a răspuns:

Totul rolling on the floor

| aigi1 a răspuns:

Caracterul iar apoi celelalte aspecte straight face

| ciupy91 a răspuns:

In primul rand atitudinea, apoi aspectu.

| Andrei69 a răspuns:

Ma copilu lasa replicile astea expirate...pl.m
.pe scurt fund, sani si sa zicem cat de cat draguta ca nu ai de unde sa stii ce gand sau ce caracter are in *** daca o vezi pentru prima data la coltul blocului.deci mai intai fizic si dupa.

| DarQueen a răspuns (pentru Andrei69):

Băieţică, mi-e milă de cei ca tine...o să trăieşti şi tu, şi o să vezi ce înseamnă să iubeşti.şi ce include asta.
Vorbim chestiile astea dupa vreo 10 aniwinking

| Andrei69 a răspuns (pentru DarQueen):

Copilu am iubit.pl.m degeaba pentru mine 90% dintre fete sunt albinute ca sa nu le fac tarfe, asa ca mai bine ma axez dupa fizicwinkingIt's more exciting!