| RacistChocolate a întrebat:

O intrebare pentru baieti.
Am sanse sa ma placa un baiat si sa am o relatie cu el daca am aparat dentar?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Dash a răspuns:

Cine te place te place asa cum esti.

| Dollicious a răspuns:

Eu zic ca da! De fapt, as vrea si eu sa am aparat dentar! Mi se par mai dragute fetele cu aparat dentar! happy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ffs, normal ca ai.
Daca te place, te place asa cum esti...
Fii tu insuti, nu conteaza daca ai sau nu aparat dentar.
Nu e nici un fel de problemawinking.

| Ekcstsy a răspuns:

Da de ce nu. Doar nu il porti o viata intreaga. Eu am avut prietena care avea si nu prea m-a deranjat. E veche problema cu "pescuitul " mancarii de pe acolo dar sa ai si tu grija sa fie curat mereu si nu ar fi nici o problema. Acum nah depinde si de el ce parere are despre chestia asta. Daca stramba din nas ii spui, "Draga dar pentru tine vreau sa ma fac frumoasa si din aceasta cauza port aparat dentar"

| vitbsk a răspuns:

Tu crezi că un aparat dentar poate sta în calea iubirii autentice?

| Vibrations a răspuns:

Da, dar sa ai grija cand ii faci o felatie

| GoBackInFuture a răspuns:

Normal, cineva care te iubeste cu adevarat, te place asa cum esti, nu cum ar vrea el sa fii big grin

| Andrei899 a răspuns:

Sanse cam 40%.

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Tu crezi că un aparat dentar poate sta în calea iubirii? Nu conteaza doar asta daca ii place fizicul tau si te iubeste intr-adevar nu o sa fie o problema aparatul dentar si nu o sa ii pese nici de parerile altora despre iubita lui(tu)......Bafta cu el!

| Butterfly2012 a răspuns:

Daca te place cu adevarat o sa treaca peste asta ca doar o sa-l dai jos peste ceva timp.

| Stefanuccio a răspuns:

Da.de ce nu daca ai aparat nu se termina viata acolo daca vcauti baieti st3fan_st3fanutz (
yahoo)-

| Cspookye a răspuns:

Da,nu are nimic si eu am purtat aparat dentar si prietena mea poarta si nu are nimic.Cu ce poate sa te incurce.Toti care spun ca fetele cu aparat dentar sunt urate sunt prosti si spun asta deoarece nu au sanse cu ele.Succes cu baiatul xD

| dragonuaka47 a răspuns:

O sa te iubeasca, dar daca iesi cu el afara vara, incearca sa nu zambesti l.ai putea orbi si o masina poate da peste el happy

| yYoNuTzZzY a răspuns:

Da...Deoarece stai doar o perioada scurta din viata cu aparatul DENTAR!big grin

| gabi08 a răspuns:

Si eu am prietena care porta aparat dentar si nu ma deranjeaza deloc.

| dorisandra a răspuns:

Sigur ca da! Eu am aparat dentar si ma simt foarte bine asa cum sunt. uneori am fost privita ciudat din cauza aparatului dar rautatile nu trebuie bagate in seama. Trebuie sa te gandesti ca dupa ce il porti dintii tai vor arata super si vei avea un zambet minunat! Eu abia astept sa l scotbig grin