| FrozenRose_7553 a întrebat:

Ai saruta o fata cu aparat dentar? intrebare pentru baieti

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Scuze ca raspund la o intrebare pentru baieti dar iti spun ca sentimentele sunt mai puternice decat aspectul. Daca iubesti,, intr-adevar" o fata cu aparat dentar ai saruta-o oricum. Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Tanti poate se aiba si proteza ca tot nu-mi pasa. Daca o iubesc o iubesc si cu asta basta.

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

DAhappy
Ce conteaza aparatul?happy
Daca va iubiti.nah
laughing
Totusi, prietena ta.pe timp de vara, cand fulgera, ar trebui sa stea in casabig grin laughing)

| RXN a răspuns:

Am sarutat o tipa cu aparat dentar.Cat timp e pusa la punct igiena dentara, nu e nicio diferenta.

| Rrrr a răspuns:

Scuză-mă că mă bag, deşi nu sunt băiat şi nu am aparat dentar, dar cea mai bună prietenă a mea are şi îşi punea exact aceeaşi întrebare, de fapt îşi spunea mereu"ohh, când o să vadă că am aparat nu o să vrea să stea cu mine sau să mă sărute", dar nu a fost deloc aşa.
Avea aparat şi sus şi jos, acum are doar jos şi crede-mă că asta nu a contat deloc cu niciunul dintre prietenii ei

Răspuns utilizator avertizat
| mary123 a răspuns:

Eu am aparat dentar. Si prietenul meu nu avea nicio problema cu asta [ sau cel putin asta pretindea laughing ]. Ma gandesc ca daca respectivul baiat o place pe fata nu e nicio problema. Iar daca ea are o igiena orala corespunzatoare nu vad care ar fi problema...

Si eu mi-am facut probleme in legatura cu asta. Mai exact asta a fost printre primele lucruri la care m-am gandit cand mi-am pus aparat dentar laughing

| GyeBaek a răspuns:

Daca o iubesc pe aceea fata da.

| GyeBaek a răspuns:

Da, daca o iubescu pe aceea fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing nu... dar cred ca nu e nicio diferenta deci... poti sa o faciwinking

| audculori a răspuns:

Eu sunt fata si da as saruta un baiat cu aparat dentar...bine daca imi place