| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti:
cand faceti sex va excitati tare?
sau cand va uitati la ceva porno cat de tare va excitati?
vi se scoala asa de tare? sau vi se intareste?

si ce faceti? va masturbati asa de unul singur? sau chemati ajutoare?

sau o faceti cu perna? explicati

4 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nici nu-ti imaginezi! Trebuie sa vezi ca sa crezi, nu se poate descrie in cuvinte! Taz e mic copil frate! Sau nu stiu daca ai prins tu desenele cu Taz thinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pai ori faci sex cu cineva, ori faci sex cu" Manuela"! Nu sunt prea recomdate amandoua deodatabig grin

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Ooio si inca ce mi se scoala...se face mare cat muntele himalayahee hee

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Dada:-W nu's baiattongue