| BomboanaCuCaramell a întrebat:

O intrebare pentru baieti happy Care e faza cu inchisu` ochilor cand saruta o fata? adica eu ma simt aiurea sa nu vad :-s care`i diferenta?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Mie imi place sa inchid ochii. big grin nu stiu adica ma pierd cu totul, ma gandesc sa nu se mai termine acel moment si am in minte doar imaginea ei day dreaming

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Asa e frumos. e mai minunat sa nu vezihappy dar daca saruti o persoana si va uitati in ochi ei nu va mai concentrati pe sarut.pe priviri doar.

| ciufulixx a răspuns:

Heyhappy in general fetele vor sa simta iar baietii vor sa vada de asta de obicei fetele inchid ochii iar baietii nu.desi sunt si unele exceptii cand ambii inchid ochii. tongue eu ii spun pr meu sa inchida ochihee heebig grin byebatting eyelashes

| cristinaxt a răspuns:

Mai desi sunt fata chiar vreau sa-ti raspundhee hee deci in primul rand e mult mai romantic, mai senzual, parca sunteti doar voi si sarutu, te gandesti doar la sarut, te concentrezi doar la el, nu si cum arata fata in momentul ala(daca deschizi ochii) si inca ceva daca nu inchizi ochii ii vezi toate impuritatile tenului acelei domnisoare si clar ca nu se simte ok.
Pupici si nu uita inchide ochii si simte!, nu privi

| perro12 a răspuns:

Este mai senzual.Pac inchizi ochi si te gandesti la diferite prostii (ca zbori,sex, etc, etc) nimic important laughing.

HF

| LifeIsAJoke a răspuns:

Buna intrebare chiar vreau sa aflu si eulaughing>

| De3 a răspuns:

Fetele vor sa simta iar baietii vor sa vada.e mai interesant sa simti ce se intampla.nu sa vezi.parerea mea(P.S.: sunt fata)