| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti : la ce va uitati mai intai la o fata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

La fund

| xxxname a răspuns:

La o fata ne uitam mai intii la 1) Fata 2) Fund 3) Sini 4) Comportament/Caracterwinking sper ca ti-a fost de folos...

| Phutui a răspuns:

Ehhlaughing)dar tu la ce te uiti?

| Vali87 a răspuns:

La suflet, cica =rolling on the floor)

| angelmiki a răspuns:

Primadata te uiti la fata ei, sunt fata si stiu ca asa fac toti baieti, dar primadata se uita la fata apoi la corp

| play4girls a răspuns:

Pai din cate vat TU etsti un baiat.care e problema? nu stii cum sa iti alegi fetele? pentru mine nu exista femeia ''sablon'', toate sunt diferite, o privesc in ochi si incerc sa vad cei cu ea...cu alte cuvinte toate fetele care imi atrage atentia,''incerc'' sa le am(nu mai satu sa ma gandesc la ce imi place sau nu la eawinking )!

| Smeck15 a răspuns:

Fata dupa comportament. [ sani si cur. Hmm. nu trebuie neaparat sa aive BOMBE. tongue ]

| BOGDAN a răspuns:

Prosti mai sunt unii, inteligentilor! Am intrebat asa din plictiseala, nu ca eu nu stiu la ce sa ma uit!laughing

| basexcu a răspuns:

Sfincter

| andyRider a răspuns:

Prima data la fata ei, apoi parul, sani sau fundul la 14 ani nu ma pasioneaza...