| SweetGirl_9963 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce va place la o fata? La ce va uitati mai intai si ce conteaza cel mai mult?

7 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

De obicei la prima vedere baietii sunt atrasi de aspectul fizic(de obicei sani si fund)dar dupa ce incep sa o cunoasca chiar daca e foarte sexy iar ei nu se inteleg bine cu ea pot fugi.Fiecare baiat are gusturi diferite,preferinte diferite dar cred ca toti apreciaza o fata ingrijita,fara exagerari, imbracata frumos, zambitoare cu care se intelege bine.happy

| nicaruaga a răspuns:

Ordinea e cam asta:
1. ochi
2 gat
3 par
4 sani
5 buze si urechi
6 picioare
7 fund
8 maini, palme glezne, si daca se poate chiar si talpile (in caz ca e vara si se in slapi)

| Florennce a răspuns:

Pai sincer, la varsta adolescentei multi baieti se uita mai mult la fizic, dar poate mai sunt baieti care apreciaza si fizicul ca oricine ( adica, pana si fetele se uita la fizicul unui baiat inainte de-al cunoste ), pot spune ca daca te cunoaste, tine cont si de personalitatea ta.Deseori, sa stii, am vazut multe fete frumoase, dar cand deschid gura sunt varza.asa ca incearca sa fii tu insati, naturala, fara o tona de machiaj. Unii baieti apreciaza asta!winking Pa-pa

| King_7212 a răspuns:

Pai te uiti dc e frumoasa dupa aia te uiti la pasarica o violezi si mai departe nu stiu...

| Xmadness a răspuns:

Prima data la o fata pe care inca nu o cunoastem bine inteles ne uitam la cum arata. Unii se uita, la tate, la fata, la fund etc. fiecare cu ce il atrage de exemplu pe mine ma atrage una draguta care are picioare si fund sexy(asta din punct de vedere sexual si pe care nu o cunoastem). La tipele pe care incepi sa le cunosti(sau dupa ce le-ai cunoscut) te uiti la personalitate si iti dai seama daca este o tipa buna pentru o relatie sau nu.

| calin3003 a răspuns:

Comportament... gandire... iar din punct de vedere fizic cel mai mult ma atrage zambetul unei fete :X:X:X

| OsTyN a răspuns:

Marea majoritate din baieti se uita la exteriorul fetelor (si cred ca intelegeti ce zic) dar rar gasesti un baiat care sa ii placa interioru unei fete si so inteleaga